نحوه تشکیل اتحاد در بازی آنلاین استراتژیک گرپولیس

اتحاد در بازی آنلاین استراتژیک

اتحاد در بازی آنلاین استراتژیک گرپولیس به معنی هم پیمان شدن با کشورهای هم جوار با هدف داشتن قدرت بیشتر برای جنگ و دفاع در برابر دشمن است. با تشکیل اتحاد می توانید سریع تر پیشرفت کنید، یعنی نیروی مضاعف و کشوری پهناورتر داشته باشید.

در اوایل بازی، برای شما که پادشاهی تازه به تخت حکومت رسیده، هستید بهتر است که به جای تشکیل یک اتحاد جدید به یک اتحاد در حال فعالیت بپیوندید تا بتوانید از پشتیبانی سایر کشورها در ابتدای بازی برخوردار شوید.

 

پیشنهاد می کنیم درشروع بازی به اتحادهای بسیار قدرتمند درخواست عضویت ندهید آنها معمولا این درخواست ها را رد می کنند (البته می تونید امتحان کنید، ضرر نداره!)، چرا که اتحاد های قدرتمند بیشتر به فکر جذب کشورهای قدرتمند هستند تا قدرتشان بیشتر شود نه امپراطوری های نوپایی همچون شما که خود نیاز به حمایت دارند.

چگونه اتحاد در بازی آنلاین استراتژیک گرپولیس بسازیم؟

در منوی سمت راست گزینه ی اتحاد را انتخاب کنید و از طریق گزینه ی تاسیس اتحاد که سمت چپ قرار دارد نامی برای اتحاد خود انتخاب کنید و دوستانتان را به اتحادتان دعوت کنید.

تشکیل اتحاد در بازی انلاین گرپولیس

نحوه ی عضویت:

برای عضویت در اتحاد بازی انلاین گرپولیس مطابق شرایط تصمیم بگیرید.

می توانید به اتحادهای مورد نظرتان درخواست عضویت دهید که در صورت قبول درخواست، عضو آن اتحاد می شوید و یا می تونید صبر کنید تا اتحاد ها برایتان دعوت نامه ارسال کنند.

چطور به اتحاد در حال فعالیت بپیوندیم؟

گزینه ی اتحاد را انتخاب کرده در قسمت سمت چپ آن دعوت نامه های ارسال شده برای شما را مشاهده می کنید. اگر از اتحادی برای شما دعوت نامه ارسال شده باشد می توانید در آن قسمت مشاهده کنید.

اتحاد در بازی آنلاین گرپولیس

قوانین اتحاد:

اگر شما یک اتحاد تشکیل داده اید پس شرایطی هم برای عضویت شدن سایرین در نظر دارید. قسمتی برای توضیحات اتحاد اختصاص داده شده است شما می توانید در آن قسمت شرایط و ضوابطت تان را به اطلاع اعضای اتحاد برسانید.

خروج از اتحاد:

برای اینکه از اتحاد خود یا اتحادی که به آن دعوت شده اید، خارج شوید میتوانید از گزینه ی خروج از اتحاد استفاده کنید.

یک نکته ی کاربردی:

برای تشکیل اتحاد سعی کنید با کشورهایی که نزدیک شما هستند هم پیمان شوید تا هنگام حمله و دفاع دسترسی سریع به هم داشته باشید. برای پیدا کردن نزدیکترین اتحاد به شما، می توانید از نقشه استراتزیک استفاده کنید.