حفاظت اطلاعات

حفاظت اطلاعات

گرپولیس به حفاظت اطلاعات کاربران خود به شدت اهمیت میدهد. هرگونه اطلاعات شخصی که از کاربران دریافت میشود همگی فقط در بازی و توسط تیم گرپولیس برای بهتر کردن تجربه کاربری کاربر استفاده میشوند و هیچ گونه استفاده دیگری از آنها نخواهد شد. در زیر تمامی قوانینی که برای حفاظت اطلاعات کاربران حاکم است نوشته شده است که روی تمامی سرویس های گرپولیس اعمال میشوند اما نه صفحاتی که از طرف بازی به آنها ارجاع میشود و هیچ ارتباطی به گرپولیس ندارند ؛ برای احترام به حقوق کاربران ، گرپولیس قبل از قرار دادن لینک ارجاع به این سایت ها ، قوانین مربوط به حفاظت کاربران را مطالعه خواهد کرد اما مسولیتی در قبال آنها نخواهد داشت.

در این صفحه میخواهیم به شما روش جمع آوری و استفاده از اطلاعات را بگوییم. با دسترسی و استفاده از وبسایت گرپولیس ، شما موافقت خود را با این موارد اعلام مینمایید.این قوانین ممکن است در آینده تغییر کنند و این تغییر از طریق بخش اخبار به اطلاع کاربران خواهد رسید.

اگر هرگونه سوالی در ارتباط با این قوانین دارید ، لطفا از طریق بخش پشتیبانی سوال خود را مطرح کنید.

۱٫دریافت و استفاده از اطلاعات شخصی شما توسط تیم گرپولیس

۱٫۱ ـ زمانی که شما به وبسایت مراجعه میکنید ، کاملا ناشناس خواهید بود. تمامی اطلاعات دسترسی شما در سرور گرپولیس ذخیره میشود. اطلاعات ذخیره شده بدین صورت میباشند : پروتوکل اینترنت ، آدرس آی پی ، صفحه ای که از آن ورود نموده اید ، ساعت ، روز ، نوع مرورگر و سیستم عامل ، صفحه ای که مشاهده کرده اید ، میزان انتقال اطلاعات. این اطلاعات توسط گرپولیس جمع آوری میشوند تا بتوانند سرویسی مطابق با نیازهای شما ارایه کند.

۱٫۲ ـ بر طبق اصول ، گرپولیس این اطلاعات را هنگامی که شما ثبت نام کرده اید دریافت میکند. ثبت نام به معنی ارایه دادن یک نام کاربری و ایمیل به گرپولیس میباشد.

۱٫۳ ـ تحت قوانین و با موافقت خود شما ، ممکن است در بخش هایی از سایت ،‌اطلاعات بیشتری از شما گرفته شود ،‌مثلا: نام ، نام خانوادگی ،آدرس، شهر و غیره. گرپولیس با این اطلاعات نیز مطابق قوانین برخورد خواهد نمود و تنها در اختیار گرپولیس خواهند بود. گرپولیس هرگز این اطلاعات را به وبسایت ثالثی بدون تایید و اجازه شما ارسال نخواهد کرد. اطلاعات بیشتر در مورد ارسال اطلاعات به وبسایت ثالث را در بخش ۶ میتوانید پیدا کنید.

۱٫۴ ـ گرپولیس حق دارد بعد از استفاده از وبسایت ، آی پی و گزارش هارا تا مدت زمانی منطقی ذخیره کند تا در صورت بروز مشکلاتی از جمله پرداخت بتواند از این اطلاعات استفاده کند. این عملیات برای جلوگیری از هرگونه مشکلات احتمالی بعدی انجام میشود.بعد از اینکه مدتی از زمان جمع آوری اطلاعات گذشت ،‌گرپولیس با توجه به بازی زمانی که دارد ، تمامی این اطلاعات را پاک میکند.

۱٫۵ ـ برای ایجاد تجربه کاربری هرچه بهتر برای شما ، با روند معمول یا درخواست شما ، گرپولیس میتواند اطلاعات نادرست و/یا تاریخ گذشته را تکمیل ، تصحیح یا حذف کند .

۱٫۶ ـ با توجه به قوانین ، با درخواست رسمی صاحب حساب ، گرپولیس سریعا تمام اطلاعات ذخیره شده فرد را حذف میکند.

۲٫اطلاعات دریافتی برای بازی / ارسال نامه
با ثبت نام در گرپولیس ، شما با دریافت ایمیل های مربوط به بازی موافقت می نمایید ( مانند اطلاعاتی در مورد بروزرسانی بازی و غیره ).در هر زمان که بخواهید، شما میتوانید با ارسال نامه ای به گرپولیس از دریافت چنین اطلاعاتی انصراف دهید.
۳٫ استفاده از کوکی ها
۳٫۱ ـ کوکی های بازی ، تبلیغات توسط شخص ثالث ،لینک ارجاع به سایت های دیگر
برای طراحی سایت به با بهترین تجربه کاربری برای شما، ما مانند بسیاری از شرکت ها و سایت های دیگر ، کوکی های دائمی یا موقت را تنظیم میکنیم. کوکی ها ، نوشته های کوچکی هتسند که روی کامپیوتر کاربر قرار میگیرند و برای آنالیز چگونگی استفاده کاربر از سایت مورد استفاده قرار میگیرند. این ذخیره سازی ، برای مثال ، باعث میشود تا به صورت خودکار وارد سایت شوید و هر بار که به سایت مراجعه میکنید ، مجبور به وارد کردن نام کاربری و رمز عبور نباشد. هیچ مشخه کاربری از کاربر برای ما ذخیره نمیشود ، تمامی این اطلاعات روی کامپیوتر کاربر ذخیره میشوند.

۳٫۲ ـ آنالیز گوگل
سرویس آنالیز گوگل ، یک سرویس تحت وب میباشد که توسط شرکت گوگل (Google) ارائه شده است. این سرویس اطلاعات را روی وبسایت شرکت ذخیره سازی و آنالیز میکند. این ذخیره سازی و آنالیز اطلاعات کاملا محرمانه میباشد و هیچ شخص ثالثی مطابق با قوانین گوگل ، به این اطلاعات دسترسی ندارد. این آنالیز به ما در بهبود طراحی سایت و عرضه نسخه با تجربه کاربری بهتر کمک میکند.
اگر تمایلی ندارید که اطلاعات شما توسط آنالیزگر گوگل بررسی شود و در بهبود سایت کمک کند ، میتوانید افزونه ای که گوگل ارائه داده است را دانلود کرده و جلوی این آنالیز را بگیرید.
لینک افزونه برای مرورگر:
https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en
۳٫۳ ـ تبلیغ توسط اشخاص ثالث ، لینک دهی به وبسایت های دیگر

۳٫۳٫۱ ـ در گذشت زمان ، ممکن است گرپولیس تبلیغاتی را از اشخاص ثالث قبول کند و در سایت به نمایش بگذارد. با کلیک بر روی این تبلیغات به وبسایت شخص ثالث هدایت میشوید که گرپولیس هیچ گونه مسولیتی در قبال این سایت ها ندارد. همچنین گرپولیس هیچ گونه تاثیری روی نوشته یا طراحی صفحه ای که به آن ارجاع داده میشوید ندارد. ارائه دهندگان این تبلیغات ، در قبال نوشته و طراحی که در صفحه ارجاع داده شده مشاهده میکنید مسئولیت دارند.
۳٫۳٫۲ ـ بر حسب موقعیت ، ممکن است گرپولیس از تبلیغات پویا که توسط شرکت های تبلیغاتی ارائه میشود ، استفاده کند. این گونه تبلیغات ، برای اینکه تبلیغات متناسب با شما را نمایش دهند ، از آی پی و کوکی استفاده میکنند. به عنوان مثال اگر بخواهند تبلیغات مخصوص به شهر شما را نمایش بدهند ، متناسب با آی پی شما ، تبلیغات مخصوص شما را نمایش میدهند. یا بر حسب سلایق شما و کوکی هایی که قبلا تنظیم کرده اند ، متناسب با سلیقه شما تبلیغات را نمایش میدهند. کوکی های این تبلیغات جدا از کوکی های گرپولیس است و هیچ ربط و اتصالی به یکدیگر ندارند و به هیچ گونه اطلاعاتی از قبیل نام کاربری ، رمز عبور و غیره دسترسی ندارند.

۴٫ امنیت اطلاعات
۴٫۱ ـ در تمام دوران بازی ، گرپولیس خود را مسئول میداند که از اطلاعات شما حفاظت کند و جلوی دسترسی بی مجوز به اطلاعات شما را بگیرد. موضوع واضحی که مطمئنا برای همگان روشن است این است که هیچ سیستمی صد درصد امن نیست. از تلفن ها گرفته تا اینترنت و غیره ، همیشه ریسک حمله وجود دارد اما گرپولیس تمامی تلاش خود را به کار میگیرد تا با استفاده از آخرین تکنولوژی و روش های امن سازی ، از اطلاعات شما حفاظت کند. همچنین اطلاعات شما توسط پردازش SSL رمزنگاری میشوند که امکان هرگونه سوء استفاده از اطلاعات شما را میگیرد.

۴٫۲ ـ اطلاعات شما با توجه به قوانین جمهوری اسلامی ایران مورد حفاظت هستند.

۵٫ارسال اطلاعات به همکاران ثالث
۵٫۱ ـ گرپولیس تنها مطابق با اصول بخشی از اطلاعات مورد نیاز را به شرکت همکار ثالث انتقال میدهد. این اطلاعات تنها برای پرداخت های شما ارسال میشوند. به عنوان مثال ، ایمیل شما برای پرداخت شما ، به درگاه پرداخت ارسال میشود و درگاه های پرداخت نیز ، مطابق با قوانین از این ایمیل تنها برای ارسال اطلاعات پرداخت به شما استفاده میکنند.

۶٫ تغییرات
گرپولیس ممکن است بندها یا نوشته های این قوانین را در هر زمانی تغییر دهد. گرپولیس از درگاه های ارتباطی مناسب ، این تغییرات را به شما اطلاع خواهد داد.

در صورت وجود هرگونه سوال لطفا با بخش پشتیبانی گرپولیس تماس بگیرید.
تیم گرپولیس