قوانین گرپولیس

قوانین بازی آنلاین گرپولیس

با سلام

به محض ثبت نام در بازی ، شما ملزم به پیروی از قوانین ذکر شده در زیر میباشید:

قوانین توسط تیم گرپولیس(grepolis.ir) معرفی شده اند و توسط این تیم نیز اجرا خواهند شد.
به عنوان یک بازیکن شما میتوانید یک حساب را ایجاد کنید که به شما اجازه میدهد به چندین سرور بازی (جهان های بازی) متصل شوید.
تیم گرپولیس این اطمینان را میدهد که این قوانین برای تمامی بازیکنان یکسان است. همچنین بازیکنی که طلا خریداری کرده است ، مشابه دیگر بازیکنان تحت این قوانین قرار میگیرد.

 

استفاده از حساب:
هر بازیکنی میتواند در هر دنیایی فقط با یک حساب بازی کند. بازیکنان اجازه استفاده از حساب های بازیکنان دیگر را ندارند. فقط با رضایت کتبی تیم گرپولیس است که میتوانید یک حساب را به شخص دیگری هدیه دهید و به محض اینکه این درخواست قبول شد ،‌راه برگشتی وجود ندارد. استفاده از یک حساب برای افزایش تولیدات و کمک به حساب دیگر مطلقا ممنوع میباشد. تبلیغات از هر نوعی ممنوع میباشد ، به این منظور که در پیام های جمعی ،‌پروفایل و … تبلیغات ممنوع میباشد.

مثال ها :
– این اجازه به دو بازیکن داده میشود که از یک ابزار ارتباطی استفاده کنند.
– هر بازیکن فقط عملیات حساب ثبت شده ی خودش را کنترل میکند.
-بازی کردن برای بازیکن در حساب بازیکن دیگر ممنوع میباشد ، حتی اگر او موقتا به آن حساب رفته باشد.
– وارد شدن به حساب دیگر بازیکنان ممنوع میباشد.

رفتار:
از بازیکنان انتظار میرود که با دیگران با احترام برخورد کنند.
بازی برای همه افراد دوازده سال به بالا تعبیه شده است در عین حال هرگونه رفتار ناشایست ، ناسزا ، نقاشی یا عکس متحرک احساسات جنسی ، رفتار غیرقانونی و موارد مشابه ممنوع میباشد.
نام کاربری ، توضیحات پروفایل ، اسم شهر یا هر نوشته ای از سمت بازیکن، باید متناسب با عرف فرهنگی جامعه باشد و باعث رنجش شخصی نشود ، در غیر این صورت شدیدا برخورد خواهد شد.
بازیکنان نمیتوانند نام های کاربرای ناشایست از قبیل توهین مذهبی ، جنسی ، عقیدتی ، ناتوانی یا هر نامی که باعث ناراحتی دیگران شود را استفاده کنند. در صورت مشاهده یا گزارش نام های کاربری ناشایست، حساب کاربری بازیکن خاطی ، بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد.

مثال ها:
اجازه داده نمیشود:
– یک بازیکن را به دلیل تازه کار بودن ، مورد تمسخر قرار گیرد
– تهدید بازیکن دیگر برای منابع
– خشونت یا آسیب رساندن به دیگر بازیکنان به صورت فیزیکی یا روانی
– حمایت از حرکات یا انسان های تروریستی
– توصیف اتحاد دیگر با کلمات نامناسب
– ناسزا گفتن به بازیکنان در طول سیستم ارتباط داخل بازی
– فرستادن نامه های اسپم.
– پست کردن لینک های تبیغاتی یا لینک های ارجاع
– تبعیض قائل شدن علیه بازیکنان مانند : اصالت ، طبقه ، مذهب ، عقیده ، جنسیت ، ناتوانی ، سن یا هر مورد مشابه دیگر.
تیم گرپولیس این اختیار را دارد تا در هر زمان نسبت به حذف یا اضافه نمودن قوانین جدید اقدام کند و موظف است از طریق بخش اخبار ، بروزرسانی قوانین را اعلام کند.

 

در بازی:

*در صورتی که بازیکن با استفاده از باگ ، بتواند یک شهر را تسخیر کند یا نیروهای یک شهر را از بین ببرد ، شهر و تمامی نیروهای شهری که به آن حمله شده ، به کاربر باز خواهند گشت و کاربر خاطی برای این مورد اخطاریه دریافت خواهد کرد.

*در صورت مشاهده هرگونه باگ ، کاربر  موظف است آن را از طریق تیم پشتیبانی اطلاع دهد ، در صورت گزارش باگ ، کاربر جایزه دریافت خواهد کرد. اما در صورت سواستفاده از باگ پیدا شده ، حساب کاربر مسدود خواهد شد.

* گرپولیس اختیار دارید تا به صورت دوره ای شهرها و نیروهای هر شهر را بررسی و در صورت باگ ، آنهارا برطرف کند.