معرفی جامع اتحادها در گرپولیس

اتحاد ها
در گرپولیس تمام بازیکن ها این انتخاب رو دارن که به یه اتحاد بپیوندند. به نسبت میزان تلاش و فعالیتتون ،میزان حمایت سایز بازیکنان اتحاد از شما بیشتر خواهد شد. بدون حمایت یه اتحاد، شما مثه کسی هستید که مورد حمله ی افراد ضعیف کش و بدون حمایت قرارگرفته اید درحالیکه این افراد هیچ نگرانی بابات مسائل دیپلملتیک ندارند و یا از اهداف اتحاد کاملا پیروی نمی کنند. اتحادها می تونن شما رو حمایت کنند و به شما در رشد و پیشرفت در گرپولیس کمک کنند همچنین مرحله ی جدید مهیجی از بازی را در اختیارتون قارا بدن.

پیوستن به اتحادها
برای پیوستن به یه اتحاد باید از شخصی در ان اتحاد دعوت نامه همراه با محتویات میزان برخورداری شما از امتیازات، دریافت کنید، چنان چه یه دعوت نامه دریافت کردید، یک گزارش در نوار گزارشات دریافت خواهید کردو می تونید دعوت را با رفتن به نوار اتحاد و کلیک روی علامت اسم اتحاد قبول کنید، با کلیک بر روی xقرمز رنگ دعوت رو رد می کنید. ممکنه شما در مدت زمان نه چندان طولانی تعداد کمی دعوت نامه را پس از پیوستن به اتحاد دریافت کنید یا می تونید از یه اتحاد دیگه در بازی ما بین پیام های سیستم که ردو بدل میشه درخواست دعوت بدید. اگه شما درحال حاضر در یه اتحاد عضوید و میخوایید به اتحاد دیگه بپیوندید. قبل از اینکه بتونید دعوت نامه رو ببینید قادر خواهید بود اتحاد اول رو ترک کنید.

باید برم تو کدوم اتحاد؟
انواع مختلف اتحاد در گرپولیس وجود داره. در واقع راهی برای تشخیص اینکه کدوم اتحاد بهتره برای کسی که میخواد عضو بشه، وجود نداره. MRA (گروهی از اتحاد های تازه کار؛ که اعضای بسیار زیادی و احتمالا اتحاد های اکادمی زیادی هم داره.) اغلب بد به نظر می رسه. بهرحال، اگر اتحاد صدها نفر از بهترین بازیکنان در گرپولیس رو داشته باشه، یکMRAخواهد بود، اما از طرفی این یه اتحاد عالی خواهد بود. ممکنه شما پیوستن به یه اتحاد کوچیکترو ترجیح بدید، اگه این کارو بکنید، کلید پیوستن به اتحاد مورد نظر برقراری ارتباطاته. نیاز دارید تمام مدت فعال باشید، باهم صحبت کنید و ارتباط داشته باشید و نیاز دارید که مشتاقانه هم دیگرو کمک کنید. اغلب مهیج تره که تو یه اتحاد کوچیکتر بازی کنید تا واقعا با گروه بزرگی از بازیکن ها در ارتباط باشید. هر چند اتحادهای بزرگتر توانایی ساپرت کردن بیشتری هم دارند (برای هر دو زمان، هم زمان حمله و هم زمان محافظت کردن) و شما احتمالا کمتر مورد حمله ی افرادی که اتحاد شما به نسبت اونا بزرگتره قرار می گیرید. راستشو بخوایید، نهایتا بستگی به سلیقه ی خودتون داره کدومو انتخاب کنید. یه مدت که بازی کنید متوجه می شید باید چیکار کنید.

پیدا کردن یه اتحاد
برای پیدا کردن یه اتحاد، به قسمت نوار اتحاد برید و اسم مورد نظرو تایپ کنید و روی گزینه ی پیدا کردن اتحاد کلیک کنید سپس یه اتحاد جدید تشکیل میشه. برای تنظیمات اتحاد، چیزای کوچیکی وجود داره که باید همون اول انجام بدید.

نکته: توصیه می شود در اولین زمان ورود به بازی اتحاد تشکیل ندهید چون این باعث میشه کارتون بیشتر بشه. بازی کردن در سایر اتحاد ها میتونه تجربه ی مورد نیاز برای تشکیل یه اتحاد پربازده رو بهتون بده.
نکته: اسامی اتحاد ها فقط میتونن شامل ۲۴کاراکتر باشن.
اماده سازی
برای شروع، میتونید به تعداد زیادی بازیکن که نزدیکتونن و امیدوارید بهتون ملحق شن دعوت نامه بفرستید یا میتونید روی تعداد کمی از اعضای منتخب هدف گذاری کنید ویا هردوی این ها یعنی هم قبل از باز شدن جهان ها اونارو اماده سازی کنید و یا تو بازی براشون پیام ارسال کنید. این امکان هم وجود داره که اتحادتون رو در محل میدان بیرون از اتحادتون بذارید، میدان دنیای خودتونو پیدا کنید و زیر محل میدان اتحاد ها جایی برای پیوستن ایجاد کنید: (۱)(نکته: این چیزایی که گفته شد تفاوت مابین یک MRA- گروهی از اتحادهای تازه کار و یک اتحاد ممتازه)
ایجاد پیوند نامه(قرارداد)
شما نیاز دارید که رو یه سری از تنظیمات قرارداد کار کنید، مثلا اینکه مانع شید هرکسی بتونه وارد اتحادتون بشه، یا اینکه برای شروع تمام اعضای اتحادتون دعوت نامه رو دریافت کنن و غیره.
ایجاد میدان ها
روی نوار ابزار میدان اتحاد یه میدان دلپذیر طراحی کنید، شما میتونید نوارهای جدیدی رو در لینک میدان مدیر که در پائین گوشه ی سمت قرار داره، ایجاد و یا ویرایش کنید. (نکته اینجاست که تنها بنیان گذار اتحاد میتونه میدان ها رو تنظیم کنه، فقط اونا میتونن نوار ابزار ها رو ایجاد یا حذف کنن. مدیران میدان میتونن فقط پست هارو حذف یا ویرایش کنن.)
چی باعث ایجاد یه میدان خوب میشه؟
پایه ای ترین بخش هایی که میدان باید شامل انها باشد-
اگهی ها (جایی که لیدرها میتونن پست های مهم اگهی ها رو برای اتحادها در معرض دید قرار بدن.)
پشتیبانی (جایی که اعضا در خواست حمایت و پشتیبانی میدن.)
پرسش ها/ راهنمایی ها (این مورد به اینکه شما چه تعداد بازیکن جدید تو اتحادتون دارید بستگی داره).
مشاوره (این بخش در حالت عادی مخفیه -از این بخش برای بحث راجب مسائل با لیدراتون (اگه داشته باشید) استفاده میکنید.
بقیه بخش هایی که شامل میشه
عدم پشتیبانی (برای پشتیبانی از تهاجم کوتاه میشه- جایی که افراد میتونن درخواست کمک برای حمله به یک هدف رو به اونجا ارسال کنن.)
فروشگاه (جایی که افراد میتونن منابع مورد نیازشون رو درخواست کنن، این تاکتیک خوبیه به این ترتیب منابع در اتحاد باقی میمونن.)
خارج شدن از موضوع (برای داشتن سرگرمی)
همگانی (جایی که افراد میتونن چیزایی که مهم در نظر گرفتن رو ارسال کنن).
ایجاد یه پروفایل/تبلیغات
حتما باید مطمئن شید که یه عکس برای اتحادتون انتخاب کردید، یه بنر و ایجاد یه پروفایل. یه پروفایل اغلب چیزی شبیه اینه: اسم اتحاد: جنگاوران قله: ۱۰۰۰۰نفر عضو: ۱۰پروفایل: جنگاوران قوانین غربی ترین تمدن را برای جنگ دارن و متوقف نمیشن!!!! برای استخدام و سیاست مداری، مخاطب xxxx می خوایید یار یا دشمنمون باشید پاسخ رو بهمون ارسال کنید، اگه می خوایید هم پیمان یاNAPما باشید پس لطفا خودتون رو معرفی کنید.
بنابراین اساسا پروفایل اینطوریه:
توجه متصرف بستگی به اسم یا مضون اتحاد داره.
برقراری ارتباط با چه کسی
دادن بعضی اطلاعات درباره ی هم پیمانان و دشمنان و برخی تعابیر مغرورانه درباره دشمنان.
رتبه بندی
هیچ قانونی درباره ی اینکه باید چطور اتحادتون اجرا بشه وجود نداره و اینا صرفا یه راهنماست، شما می تونید از هر ترکیب ممکنی برای پیدا کردن بهترین راه برای اجرای اتحادتون استفاده کنید.
موقعیت ها
در کل، یه اتحاد فقط یه بنیان گذار و یه سری اعضای منظم و با قاعده نداره، برعکس تیپی از فرماندهان و لیدرها قرار میگیرن بنابراین شما خواهید داشت:
بنیان گذاران: یک یا دونفر که مطلقا به ان ها اعتماد دارید،اغلب از کسانی باشند که به پیدا کردن اتحاد کمک کردند این افراد تمام ویژگی های یا بنیان گذار ایده ال را دارند.
لیدرها: کسانی که مطمئنید دارای توانایی های خوبی برای مشاوره گرفتن، هستند.
برخی از کسانی که توانایی مشاوره بالا دارند و یا شورای عالی: ترکیبی از افرادی که شما را به اعتماد کردن ترغیب میکنند اما هیچ قوق دیگری ندارند، و افسر هایی هستند که بیشتر مورد اعتمادند، این افراد حقوق مخفی برای محکمه دارند.
مسئول استخدام: افرادی که مسئول استخدام اعضا هستند بعضی اوقات وقتی روند استخدام یک اتحاد متوقف می شود، لیدر ها این کار را انجام می دهند.
سیاستمداران: افرادی که مسئول امورات سیاسی با سایر اتحاد ها هستند، مثل انجام امورات مسئولین استخدام، گاهی اوقات لیدرها کارهای دیپلماسی را به راحتی انجام می دهند.
محکمه های میانه رو: افرادی با توانایی ایجاد تعادل در محکمه، افرادی که محکمه ها را برای سایرین مرتب و خوانا می کنند. ان ها هم چنین کفرگویی را اگر بخشی از قوانین اتحاد باشد نادیده می گیرند.
وظیفه ی لیدرهای پرنفوذ: افرادی که گروه های کوچکی از بازیکنان در اتحاد را تشکیل می دهند و ان ها را برای کمک به سایر ارگان ها رهبری می کنند، از این فقط در جایگاهی استفاده کنید که از توانایی های ارگانتان مطمئن هستید.
بررسی شروط توسط ادمین: افرادی که مسئول بررسی کردن شروط و اطمینان حاصل کردن از این که همه چیز طبق روال است.
حقوقی که در اختیار دارند
اکنون، حقوق حاضر برای این دسته افراد در رتبه بندی:
بنیان گذاران: دارای همان حقوقی است که لیدرها دارند به علاوه توانایی تغییر نام اتحاد و یا منحل کردن یک اتحاد را دارد هریک از بنیان گذاران می توانند سایر بنیان گذاران را اخراج کنند.
لیدر: علاوه بر تمام حقوق ذکر شده، لیدر ها همچنین توانایی ویرایش/ ایجاد/ حذف کردن نوار تبادل نظر، عوض کردن اگهی های درون اتحاد و پروفایل اتحاد و هم چنین توانایی بیرون انداختن اعضا را دارند. لیدرها می توانند سایر لیدرها را اخراج کنند اما نمی توانند این کار را با بنیان گذاران انجام دهند.
قابلیت دعوت: توانایی دعوت بازیکنان را در اختیار قرار می دهد.
سیاستمداری: به شخص اجازه می دهد که وضعیت سیاستی خود را با سایر اتحاد ها تنظیم کند. (مثل اپدیت ورژن۱٫۱۹)
ارسال جامع: انتخاب های مناسب بیشتری را می دهد تا توانایی ارسال کردن تمام اتحاد ها را در یک زمان داشته باشد.