بازی آنلاین گرپولیس : معرفی مینی گیم اسمی

معرفی مینی گیم بازی آنلاین گرپولیس ، اسمی

بازی آنلاین گرپولیس همیشه در این تلاش است تا با گسترش بازی و معرفی ویژگی های جدید ، لذت بازی کردن را روز به روز بیشتر کند. در همین راستا گرپولیس به در تلاش است تا با ساخت بازی های کوچک ( مینی گیم) به این هدف دست یابد.

اولین مینی گیم گرپولیس با نام اسمی در فرودین ماه ساعت ۹۶ ساخته و منتشر شد. این مینی گیم از بازی های قدیمی ایرانی الهام گرفته شده است.

مینی گیم بازی آنلاین گرپولیس ، اسمی

راهنمای بازی آنلاین اسمی

در این بازی یک اسم توسط سیستم انتخاب میشود ، تعداد حروف ، جنسیت و ریشه کلمه (فارسی یا عربی) ذکر میشود. سپس شما به اندازه تعداد حروف کلمه ، فرصت حدس اشتباه دارید.

 

جوایز این بازی چیست؟

با هر بار برنده شدن در این بازی ، یک امتیاز در این بازی به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین با هر بار برنده شدن ، ۳۰ چوب ، ۳۰ سنگ و ۳۰ نقره به حساب کاربری شما واریز خواهد شد. دوستانی که چندین شهر دارند ، دقت کنند که منابعی که از این بازی بدست می آورند به شهری که در حال حاضر در آن حضور دارند و انتخاب کرده اند واریز خواهد شد.

 

خواندن این مطلب را نیز پیشنهاد میکنیم : جوایز بازی استراتژیک گرپولیس

راهنمای بازی به چه صورت عمل میکند؟

این بازی بخشی به عنوان راهنمایی نیز دارد. وقتی بازی را شروع کنید ، بخش راهنمایی فعال میشود. دو رقم روی این قسمت نوشته شده ، رقم بالایی تمام فرصت های راهنمایی شماست و رقم پایین راهنمایی هایی است که در مرحله فعلی میتوانید استفاده کنید. هزینه استفاده از هر راهنمایی ۱۰ سکه طلا میباشد پس لطفا دقت کنید که رقم هایی که روی راهنمایی نوشته شده ، با توجه به سکه هایی است که در حساب کاربری خود دارید.

برای استفاده از راهنمایی ها ، ثبت امتیاز و دریافت جوایز باید حتما از قبل وارد بازی شده باشید.

 

ورود به بازی