داستان بازی

گرپولیس بازی آنلاین و تحت وب میباشد. برای بازی کردن نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزار یا برنامه ای نیست و با مراجعه به آدرس grepolis.ir و ساخت یک حساب کاربری میتوانید به عنوان یک پادشاه جوان ، امپراتوری پرهیجان ، اسرارآمیز و پرمخاطره خود را تجربه کنید.

این بازی رایگان در سبک اساطیری – نظامی بر اساس افسانه های یونان باستان تولید شده است. در این بازی شما به‌عنوان یک پادشاه دلاور تلاش می‌کنید با ایجاد امپراتوری قدرتمند و ارتشی عظیم به همراه متحدان خود برای ساخت عجایب هفتگانه تلاش خواهید کرد و دلاوران و قهرمانانی همچون شما با شکست رقیبان نام خود را در کتیبه جاودان قهرمانان ثبت کرده و به جوایز نقدی هر دوره از بازی دست می‌یابند.

 

در این بازی آنلاین و رایگان ، وظیفه شما ارتقا و تبدیل یک شهر کوچک به یک شهر عظیم میباشد. در این راه شما با ساخت نیروی زمینی و دریایی قدرتمند ، جزیره های دوردست را به تسخیر خود در می آورید. در مسیر خود به شکوه و افتخار ، شما باید به سلاطین قدرت(زئوس،هرا،آتنا،هیدس،پوزیدن یا آرتمیس) احترام گذاشته و از قدرت آنها استفاده کنید. الطاف آنها میتواند به شما در حمله و دفاع کمک کند.

رسیدن به هدف بزرگ و کسب عنوان بزرگترین پادشاهان نیازمند همکاری روابط دوستانه میباشد. به این منظور باید اتحادهای بزرگ را تشکیل دهید و به همراه متحدانتان به ساخت عجایب هفتگانه بپردازید و به همراه متحدانتان ، عنوان بزرگترین پادشاهان را بدست آورید.

گرپولیس مسیری است پر از حوادث و اتفاقات غیرمنتظره که با طی کردن مسیر بازی به تمام این اسرار نهفته پی خواهید برد.